Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
28 kwietnia 2022
Dzień Sportu
27 kwietnia kadra i pracownicy Centrum Operacji Morskich – Dowództwa Komponentu Morskiego uczestniczyli w Dniu Sportu, Sprawności Fizycznej i Zdrowego Trybu Życia. Zawody odbyły się na obiektach sportowych 3 Flotylli Okrętów w Gdyni.

W 2021 roku Minister Obrony Narodowej ustanowił 27 kwietnia corocznym Dniem Sportu, Sprawności Fizycznej i Zdrowego Trybu Życia w resorcie obrony narodowej. W ramach promocji aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia na terenie wojskowych kompleksów sportowych zorganizowano wczoraj wiele przedsięwzięć sportowych, a także konsultacji na temat zdrowego odżywiania.

Wspólnym elementem łączącym wszystkich uczestników Dnia Sportu był „Wojskowy bieg po sprawność”. Ponadto zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w innych dyscyplinach sportowych, zarówno indywidualnie jak i w grach zespołowych. Żołnierze i pracownicy Centrum Operacji Morskich – Dowództwa Komponentu Morskiego rywalizowali między innymi w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc, zawodach na ergometrze wioślarskim czy przeciąganiu liny.

Dołączona galeria zdjęć: Dzień Sportu

Zobacz więcej w galerii: Dzień Sportu
generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego
Waszyngtona 44
81-301 Gdynia
tel. 261263919
fax. 261261487
com.rzecznik@ron.mil.pl

    
  • BIP